Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 500,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. Novinky
  3. ZRUŠENÍ DOPRAVY - ČESKÁ POŠTA
ZRUŠENÍ DOPRAVY - ČESKÁ POŠTA
25.01.2021

Vážení zákazníci, Zásilkovna končí k 31.1. 2021 spolupráci s Českou poštou. Vzhledem k tomuto rozhodnutí tedy již také nebude v eshopu možná volba tohoto dopravce. Vyjádření Zásilkovny je následující: 

Hlavním důvodem pro ukončení spolupráce je dlouhodobá nespokojenost s kvalitou služeb České pošty, zejména pokud jde o úspěšnost doručování balíkových zásilek v režimu do druhého dne. Z našich statistik navíc vyplývá, že Česká pošta doručila v uplynulém roce 2020 v režimu D+1 jen necelých 15 % zásilek, které jsme jim k přepravě na adresu předali. 
 
Dalším hlavním důvodem je také neustálé zvyšování cen ze strany České pošty. Nyní opět Zásilkovně Česká pošta jednostranně zdražila ceny, a to o více než 5 %.
 
S ohledem na tato čísla, nespolehlivost během covido-vánoční sezóny a hlavně negativní zpětnou vazbu od Vás a Vašich zákazníků již v tomto partnerství Zásilkovna nechce nadále pokračovat.
 
Zásilky vám doručíme na adresu naší vlastní cestou!
Služba doručení na adresu v nabídce Zásilkovny samozřejmě zůstává a je cenově mnohem výhodnější.
 
Ze zkušenosti eshopu můžeme jen potvrdit, že Česká pošta je v této chvíli bohužel nejdražší a nejpomalejší dopravce. Tudíž musíme souhlasit s rozhodnutím Zásilkovny. Nejlepší volba je výdejní místo Zásilkovny, je to nejlevnější a nejrychlejší způsob. 
Děkujeme za pochopení a doufáme, že vám nebude toto řešení chybět.